Ekspresowe | Naprawy automatyki przemysłowej | RGB Elektronika
side-area-logo
image
PAWEŁ DĄBROWSKI
[email protected]
+48 717 186 938
Dolnośląskie, Lubuskie, Łódzkie, Opolskie
image
ADRIAN KOWALIK
[email protected]
+48 717 186 935
Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-mazurskie
image
MATEUSZ ADAMSON
[email protected]
+48 717 186 936
Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Wiielkopolskie, Zachodnio-pomorskie
image
MARCIN LENART
[email protected]
+48 717 186 937
Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie

Ekspresowe naprawy automatyki

Nasze ekspresowe wyceny napraw pomagają utrzymać ciągłość produkcji firmom w Polsce i Europie już od 1999 roku! W przypadku awarii linii produkcyjnej wiemy jak ważna jest każda minuta. Przestoje mogą prowadzić do trudnych do oszacowania strat.
RGB Elektronika jest w stanie naprawić dowolne urządzenie już w 24h!
image

Infolinia dostępna 24/7 +48 71 750 01 53


Opłata za przyspieszoną wycenę będzie pobierana wyłącznie jeżeli diagnostyka wykaże usterkę możliwą do usunięcia!

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy do dyspozycji w weekendy i święta!
Gwarancja 24 miesiące w standardzie!
Gwarantowana wymiana elementów ulegających zużyciu takich jak kondensatory, łożyska!
Infolinia dostępna 24/7!
Jako jedyni w Europie diagnozujemy silniki w jeden dzień!

Zleć naprawę w trybie ekspres:

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

  Firma

  E-mail

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dawniej: spółka jawna) z siedzibą we Wrocławiu (51-162) przy ul. Jana Długosza nr 2-6 (KRS 0000750271), zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia, przez okres trwania współpracy. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego


  Czy jesteśmy do dyspozycji poza godzinami pracy?

  Oczywiście! Mamy dla Państwa innowacyjną usługę - Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez cały tydzień 24 godziny na dobę, wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo na: https://www.rgbautomatyka.pl/pl/serwis-24-7/
  image

  Sprawdź jak naprawy ekspres ratowały produkcję w fabrykach naszych klientów!


  SIEMENS, 6FC5210-0DF22-2AA0 – komputer panelowy

  Komputer panelowy pracujący przy produkcji maszyn górniczych został do nas dostarczony o godzinie 7:00. Ponieważ brak komputera całkowicie zatrzymał jedną z maszyn, która była kluczowa w procesie produkcyjnym, do diagnozy przystąpiliśmy od ręki. Inżynier serwisu po dokładnej analizie problemu wykrył uszkodzenia na płycie głównej oraz spalony zasilacz, który praktycznie nie nadawał się do naprawy. Z uwagi na napiętą sytuacje po stronie klienta postanowiliśmy wymontować zasilacz ze sprawnego komputera, dostępnego na naszym stanie magazynowym i skoncentrować się na płycie głównej. W okolicach godziny 12:00 naprawiony sprzęt został poddany testom obciążeniowym, a następnie przekazany do gruntownego czyszczenia (wraz z profilaktyczną wymianą wentylatorów). O 14:00 komputer był już spakowany i został wydany klientowi!
  image

  image

  BAUMÜLLER, DSF 200 – silnik wtryskarki

  Silnik Baumuller napędzający wtryskarkę został do nas przywieziony o godzinie 7:00 w dniu 16.06.2017r. Awaria serwomotoru zatrzymała produkcję, w związku z czym klient zdecydował się na diagnostykę w trybie Ekspres +, którą wykonujemy jako jedyna firma w Europie. Natychmiastowa diagnostyka silnika wykazała uszkodzenie enkodera (całkowite zniszczenie łożysk wewnątrz układu pomiarowego) oraz konieczność wymiany łożysk, których zużycie utrudniało rozruch silnika. O godzinie 13:00 klient otrzymał informację na temat zakresu prac. Po otrzymaniu zgody na ofertę przystąpiliśmy do akcji. 17.06.2017r. (sobota) zajęliśmy się wymianą łożysk, a jeden z naszych pracowników pojechał do Niemiec po odbiór zamówionego enkodera (dostawa na czas nie była możliwa). Po całym dniu prac 700kg silnik był gotowy do pracy. W niedzielę z samego rana wyjechaliśmy do klienta w celu wykonania ustawienia enkodera bezpośrednio na maszynie. Po montażu linia produkcyjna ruszyła pełną parą!

  Dlaczego warto wybrać usługę ekspres?

  Ponieważ priorytetowo traktujemy w niej wyceny, naprawy oraz transport:
  • Przyspieszona wycena – wycena przeprowadzana jest tego samego dnia po otrzymaniu urządzenia do diagnozy.
  • Naprawa – przeprowadzana jest w najkrótszym możliwym czasie - 68,9% napraw kończy się tego samego dnia.
  • Transport urządzenia – oferujemy dedykowane rozwiązania mające na celu skrócenia czasu dostawy.